Slavnostní večer Czech Mid-Amateur Tour 2012

Večer Czech Mid-Amateur Tour

Slavnostní večer Czech Mid-Amateur Tour již po třetí hostil hotel InterContinental v Pařížské ulici. V restauraci Zlatá Praha, v posledním patře hotelu s exkluzivním výhledem na Pražský hrad a Staré Město se sešli u příležitosti vyhlášení výsledků letošní sezóny nejen hráči, ale i golfový příznivci a četní hosté.

Již při příjezdu k hotelu bylo patrné jaká akce v jeho útrobách probíhá, na velkoplošné obrazovce společnosti ProMoPro se nejlepší golfové momenty letošní sezóny prolínaly se spoty partnerů. Přímo před vchodem do hotelu pak za přítomnosti modelek prezentoval nejnovější modely vozů Mercedes jeden z nejvýznamnějších tuzemských prodejců této značky, karlovarská S & W Automobily.

Krátce po dvacáté hodině, po přivítání hostů moderátorkou večera Janou Štefánkovou se slova chopil prezident Czech Mid-Amateur Tour Ilja Ehrenberger, aby představil nejúspěšnější letošní hráče. Vyvrcholením tohoto ceremoniálu bylo předání letenky na kvalifikační turnaj prestižního U.S. MID-AMATEUR Championship absolutnímu vítězovi letošní túry Zdeňkovi Jehličkovi, který tak v příštím roce bude mít příležitost reprezentovat v Americe český amatérský golf.

Vzápětí po vyhlášení vystřídali nejúspěšnější letošní hráče modelky oblečené jen ve svůdném prádle italské značky La Perla, která má butik doslova za rohem, v Široké ulici. Po závěrečném defilé pozvala Jana Štefánková již hosty ke skvělému rautu připravenému pod taktovkou šéfkuchaře hotelu InterContinetal Miroslava Kubce a na šampaňské, které se pije i ve VIP Champagne Lounge klubu Hot Peppers.

Rautem ale zdaleka večer ještě nekončil. Za mixpult se postavila DJ Lucca doprovázená tanečnicemi z klubu Hot Peppers, a odstartovala tak after party s Fashion TV, která záznam z celé akce bude zanedlouho vysílat. A kdo nechtěl tancovat, mohl se seznámit s prezentacemi partnerů večera - luxusními mobilními telefony Vertu, špičkovou stomatologickou péčí na klinice MDC, mobilními transportéry Segway, nabídkou elektroniky předních světových výrobců od BSS nebo apartmány v resortu Eden Island na Seychelách.

Prohlédněte si kompletní fotogalerii

[ Zpět na novinky ]

Penta Hotel

Vítězové - muži

2017 - Zdeněk Jehlička
2016 - Jakub Švarc
2015 - Petr Vošvrda
2014 - Petr Vošvrda
2013 - Petr Vošvrda
2012 - Zdeněk Jehlička
2011 - Milan Pospíšil
2010 - Vít Rotter
2009 - Pavel Vilimovský
2008 - Kosmas Iliadis
2007 - Jan Bürger
2006 - Radek Votruba
2005 - Radek Votruba
2004 - Mikuláš Ordnung
2003 - Mikuláš Ordnung
2002 - Alan Babický

Vítězové - ženy

2011 - Martina Plachá
2010 - Markéta Šubrtová
2009 - Martina Plachá
2008 - Eva Hlaváčková
2007 - Eva Hlaváčková
2006 - Eva Hlaváčková
2005 - Iveta Holubová
2004 - Helena Janoudová
2003 - Anna Zemplinerová
2002 - Iveta Holubová

Facebook