Poslední Major ovládl Luboš Hakl a Martina Plachá

Čtvrtý a poslední turnaj kategorie Major odehráli midi na výborně připraveném hřišti V Dýšině u Plzně. Z vítězství se mohou radovat Martina Plachá a Luboš Hakl.

Dýšina

S jubilejním 10. ročníkem mid-amatérské soutěže přichází zcela nový model, který opustil uzavřenou skupinu hráčů a nabídl tak možnost zkusit si zahrát prestižní soutěž velké skupině golfistů ve věku nad 35 let (muži) a nad 30 let (ženy). Pokud jste ještě o těchto změnách neslyšeli, naleznete vše včetně propozic na nových stránkách www.mid-golf.cz.

Martina Plachá získala skalp naší nejlepší mid-amatérky Markéty Šubrtové, když vyhrála pouze o jednu ránu výsledkem 83. Markéta Šubrtová tak skončila stříbrná výkonem 84 a nová tvář Anita Tregnerová si za 91 odváží z Dýšiny bronz.

V mužské kategorii odehrál skvělý výsledek Luboš Hakl, který za výkon 76 zaslouženě zvítězil. Stříbro si výsledkem pouze o dvě rány horším než vítěz, tedy 78 odvezl Václav Nový, stejně tak bronzový Petr Loefellmann.

Tímto turnajem skončila serie Major. Hráče nyní čeká první turnaj PLAYOFFS 16.8. v Berouně. Všechny detaily naleznete na www.mid-golf.cz.

Text: Ilja Ehrenberger