Výsledky

2017 2016 2015 2014 2013 2012

Konečný žebříček CZECH MID-AMATEUR TOUR 2014

  Hráč Klub Odchylka
1 VOŠVRDA Petr GCSEM 4,9
2 RŮŽIČKA Tomáš GCNVR 5,7
3 POLÁK Jiří GCCPG 5,9
4 ZRUBECKÝ Tomáš GKPLD 6,7
5 PÍŠA Libor NAMCC 10,0
6 FLÉGL Vojtěch GCCCB 11,1
7 RAISER David GCBER 12,1
8 DUBŠÍK Pavel GCBRN 13,0
9 BOUČEK Zdeněk GCCPG 13,6
10 VLTAVSKÝ Jan CESGK 13,7
11 BOHÁČ Miloš CESGK 14,3
12 PROCHÁZKA Michal PGCGC 15,4
13 CEMPER Petr CESGK 16,2
14 LENC Vladimír GCKAR 17,4
15 CHMELAŘ Václav LGCPY 17,7
16 KLOUDA Václav CESGK 18,4
17 KLOKOČKA Jan I. GCPRH 18,7
18 JINDRA Tomáš BERGC 19,7
19 MÁČEL Martin GCSVR 23,0

Průběžný žebříček základní části CZECH MID-AMATEUR TOUR 2014

MB – Mladá Boleslav
– Beřovice
P – Pyšely
K – Karlštejn
Z – Zbraslav
A – Albatross (finálový turnaj)

Průběžný žebříček je pouze orientační. Pro možnost postupu do finále je třeba odehrát alespoň 2 turnaje základní části. Do finále postupuje 30 hráčů jejichž průměrná odchylka ze dvou nejlepších odehraných turnajů je nejnižší. Uvedený výsledek vyjadřuje odchylku jednotlivého výsledku hráče od course rating daného hřiště.

  Hráč Klub MB P K Z Odchylka*
1 ŠEBRLE Roman GCKAR

2,1 4,2
3,2
2 VOŠVRDA Petr GCSEM 6,7 5,7 2,1 8,2 5,4 3,8
3 RŮŽIČKA Tomáš GCNVR 5,7
2,1 8,2 10,4 3,9
4 ZRUBECKÝ Tomáš GKPLD 7,7

3,2
5,5
5 POLÁK Jiří GCCPG

5,1
6,4 5,8
6 VÁPENKA Pavel GCHOS 7,7
9,1 16,2
8,4
7 PÍŠA Libor NAMCC 7,7
10,1 12,2
8,9
8 BOHÁČ Miloš CESGK 13,7
10,1
8,4 9,3
9 PATOČKA Radek GCAUS 5,7

13,2
9,5
10 RAISER David GCBER
7,7 19,1 11,2 14,4 9,5
11 UHER Jakub GCSVJ
7,7
11,2
9,5
12 FLÉGL Vojtěch GCCCB 13,7 10,7 12,1
8,4 9,6
13 CEMPER Petr CESGK 17,7 15,7 5,1 15,2 16,4 10,2
14 BOUČEK Zdeněk GCCPG

7,1
13,4 10,3
15 LENC Vladimír GCKAR
11,7 16,1 11,2
11,5
16 BERÁNEK Michal CESGK

5,1 18,2
11,7
17 DUBŠÍK Pavel GCBRN 12,7 13,7 11,1 17,2
11,9
18 VLTAVSKÝ Jan CESGK 21,7 10,7 14,1

12,4
19 NAGY David LGCPY 13,7
12,1

12,9
20 HUML Pavel GCBER 9,7

16,2
13
21 PODZIMEK Pavel GCGCL 12,7
27,1 16,2 26,4 14,5
22 EHRENBERGER Ilja GCMNI 15,7
19,1 14,2 16,4 15
23 CHMELAŘ Václav LGCPY
16,7
13,2
15
24 KLOUDA Václav CESGK 10,7 28,7 24,1 20,2
15,5
25 PROCHÁZKA Michal PGCGC 23,7

7,2
15,5
26 JINDRA Tomáš BERGC 15,7 16,7 16,1

15,9
27 VLASÁK Jiří GCSVJ 16,7 19,7 19,1

17,9
28 KOČÁREK Jiří GCBER
19,7
19,2
19,5
29 KLOKOČKA Jan I. GCPRH 17,7
23,1

20,4
30 MÁČEL Martin GCSVR 22,7
19,1 25,2
20,9
31 KOCOUREK Michal GCPRH 18,7 23,7


21,2
32 BROŽ Milan GCLIB 16,7 34,7 28,1 27,2 27,4 22
33 KOTT Radomír GCBER 25,7

25,2
25,5
  ANDONOV Dragan CESGK
19,7


NQ
  BENEŠ Jiří BERGC WD



NQ
  BÍLÝ Michal GCSVJ 24,7



NQ
  LENC Vladimír GCKAR





  ČERVENKA Marek GKPLD 12,7



NQ
  HOFMAN Martin GKBOT


10,2
NQ
  JÄGER Jiří GCSPA
19,7


NQ
  JEHLIČKA Zdeněk GCKAR


3,2
NQ
  KAHOUN Jakub GCCCB 31,7



NQ
  KALHOUS Richard GCBER
20,7


NQ
  KÁRA Stanislav GCHOS
21,7


NQ
  KASAL Pavel GCBER
20,7


NQ
  KASÍK Helmut CESGK

22,1

NQ
  KOŠEK Roman GCMBM


27,2
NQ
  KOTEK Tomáš GCHOS
2,7


NQ
  KOUNOVSKÝ Lukáš GCGAR
7,7


NQ
  KOVÁŘ Miloš GCBER
12,7


NQ
  KUDLÁČEK Pavel GKBOT


8,2
NQ
  MACHOUREK Zdeněk GCMBM

22,1

NQ
  MARTINEC Arnošt GCHKR

14,1

NQ
  MOTYČKA Roman GCKAR


26,2
NQ
  PŘEČEK Michal GCCPG WD 9,7


NQ
  SMRŽ Martin IDGKL


16,2
NQ
  SRP Michal GCSTR 28,7



NQ
  STANĚK Alexandr LGCPY


35,2
NQ
  TEJKL Richard NAMCC 12,7



NQ
  VEŘTÁT Jan GKCBR 7,7



NQ
  VOŠVRDA Ondřej GCSEM WD 17,7


NQ
  ZVĚŘINA Lukáš GCBER
11,7


NQ
  ŽÁK Přemysl GCBBS

26,1

NQ
  ŽATKULIAK Alois CESGK

20,1

NQ


Pozn.: *orientační údaj vyjadřující průměrnou odchylku ze všech odehraných turnajů

Kompletní přehled výsledků:

Karlštejn 24. 6. 2014
Pyšely 11. 6. 2014
Beřovice 22. 5. 2014
Mladá Boleslav 7. 5. 2014

Penta Hotel

Vítězové - muži

2017 - Zdeněk Jehlička
2016 - Jakub Švarc
2015 - Petr Vošvrda
2014 - Petr Vošvrda
2013 - Petr Vošvrda
2012 - Zdeněk Jehlička
2011 - Milan Pospíšil
2010 - Vít Rotter
2009 - Pavel Vilimovský
2008 - Kosmas Iliadis
2007 - Jan Bürger
2006 - Radek Votruba
2005 - Radek Votruba
2004 - Mikuláš Ordnung
2003 - Mikuláš Ordnung
2002 - Alan Babický

Vítězové - ženy

2011 - Martina Plachá
2010 - Markéta Šubrtová
2009 - Martina Plachá
2008 - Eva Hlaváčková
2007 - Eva Hlaváčková
2006 - Eva Hlaváčková
2005 - Iveta Holubová
2004 - Helena Janoudová
2003 - Anna Zemplinerová
2002 - Iveta Holubová

Facebook