Výsledky

2017 2016 2015 2014 2013 2012

Konečný žebříček CZECH MID-AMATEUR TOUR 2015

  Hráč Klub Odchylka
1 VOŠVRDA Petr GCSEM 3,3
2 ZÁVĚRKA Michael GCSEM 6,7
3 POLÁČEK Petr GCPDY 7,0
4 RŮŽIČKA Tomáš GCNVR 10,8
5 FLÉGL Vojtěch GCCCB 12,9
6 JINDRA Tomáš BERGC 18,2

Průběžný žebříček základní části CZECH MID-AMATEUR TOUR 2015

MB – Mladá Boleslav
Z – Zbraslav
BR – Beřovice
K – Karlštejn
BE – Beroun

Průběžný žebříček je pouze orientační. Pro možnost postupu do finále je třeba odehrát alespoň 3 turnaje základní části. Do finále postupuje 30 hráčů jejichž průměrná odchylka ze tří nejlepších odehraných turnajů je nejnižší. Uvedený výsledek vyjadřuje odchylku jednotlivého výsledku hráče od course rating daného hřiště.

  Hráč Klub MB Z BR K BE Odchylka*
1 POLÁK Jiří GCCPG -3,3
4,7
10 3,8
2 VOŠVRDA Petr GCSEM 9,7
1,7 2,2 8 5,4
3 POLÁČEK Petr GCPDY
5,4
4,2 15 8,2
4 ZÁVĚRKA Michael GCSEM 3,7 12,4
9,2 15 10,1
5 ŠÁDEK Břetislav GCCKR 14,7 11,4 15,7 3,2
11,3
6 NEJEDLÝ Pavel CESGK 12,7 10,4
13,2
12,1
7 RŮŽIČKA Tomáš GCNVR WD
8,7 17,2 11 12,3
8 VLASÁK Jiří GCSVJ 9,7 14,4 14,7 4,2 23 13,2
9 PÍŠA Libor NAMCC 8,7
11,7 22,2
14,2
10 FLÉGL Vojtěch GCCCB 12,7 23,4 11,7
14 15,5
11 JINDRA Tomáš BERGC 11,7
24,7
15 17,1
12 LENC Vladimír GCKAR 23,7
22,7 7,2 22 18,9
13 SVOBODA Jakub GCHOS 20,7 27,4 22,7

23,6
  MARTÍNEK Jaroslav GCMBM 5,7



5,7
  RAISER David GCBER 6,7
WD

6,7
  POSPÍCHAL Karel CESGK 7,7



7,7
  VLTAVSKÝ Jan CESGK 7,7 WD


7,7
  KŘENEK Jan


8,7

8,7
  PÁTEK David CESGK 8,7



8,7
  ŠTAUBERT Karel BERGC



9 9,0
  KOZÁK Ondřej


9,7

9,7
  SEDLÁŘ Jaroslav GCBRN 9,7



9,7
  EHRENBERGER Ilja GCMNI 10,7



10,7
  KOTÁB Milan GCCPG 11,7



11,7
  ZVĚŘINA Lukáš


11,7

11,7
  BUKOVSKÝ David GLFKL
12,4


12,4
  CALDR Karel GCCKR 12,7 12,4


12,6
  PROCHÁZKA Michal PGCGC 12,7



12,7
  RŮŽIČKA Pavel


12,7

12,7
  DITRICH Petr CESGK 12,7



12,7
  GABOR Michal


13,7

13,7
  VLAČIHA Jan GKCEE 13,7



13,7
  ŠMICER Vladimír LGCPY
14,4


14,4
  ČUŘÍN Tomáš BERGC 14,7



14,7
  CEMPER Petr PGDGC
15,4


15,4
  MAREK Michal GCKON
16,4


16,4
  MARTINEC Arnošt GCHKR 16,7



16,7
  ONDERIŠIN Igor LGCPY 16,7



16,7
  JAČ Ladislav GCGCL 17,7



17,7
  MACHOUREK Zdeněk GCMBM 17,7



17,7
  DUŠEK Ladislav GCNVR 18,7



18,7
  DYNTAR Karel GCJIC 18,7



18,7
  CHMELAŘ Václav GCPBR 14,7

23,2
19,0
  ANDONOV Dragan YARDR
19,4


19,4
  NOSKY Miroslav


19,7

19,7
  BOHÁČ Miloš CESGK 19,7



19,7
  MALEČEK Petr



25,2 15 20,1
  SLADKOVSKÝ Radek GCBER
21,4


21,4
  VOŠVRDA Ondřej GCSEM 12,7

33,2
23,0
  FOLBERGER Pavel GCNVR 23,7



23,7
  BORT Bedřich



24,2
24,2
  HYBŠ Antonín GLFKL
24,4


24,4
  FRANK Marek


24,7

24,7
  KASÍK Helmut CESGK 25,7



25,7
  PÍNA Jan GCBER
27,4


27,4
  SRP Michal



32,2
32,2
  BLECHA Jindřich GCHOS 32,7



32,7
  BĚLÍN Patrik GCMUP
WD



  BERGER Patrik LGCPY
WD



  BŘICHÁČEK Petr CESGK
WD



  ROZTOČIL Marek PGCGC
WD



  TENKRÁT Roman BERGC



WD
  VYSUŠIL Michal GCCMS WD





Pozn.: *orientační údaj vyjadřující průměrnou odchylku ze všech odehraných turnajů

Penta Hotel

Vítězové - muži

2017 - Zdeněk Jehlička
2016 - Jakub Švarc
2015 - Petr Vošvrda
2014 - Petr Vošvrda
2013 - Petr Vošvrda
2012 - Zdeněk Jehlička
2011 - Milan Pospíšil
2010 - Vít Rotter
2009 - Pavel Vilimovský
2008 - Kosmas Iliadis
2007 - Jan Bürger
2006 - Radek Votruba
2005 - Radek Votruba
2004 - Mikuláš Ordnung
2003 - Mikuláš Ordnung
2002 - Alan Babický

Vítězové - ženy

2011 - Martina Plachá
2010 - Markéta Šubrtová
2009 - Martina Plachá
2008 - Eva Hlaváčková
2007 - Eva Hlaváčková
2006 - Eva Hlaváčková
2005 - Iveta Holubová
2004 - Helena Janoudová
2003 - Anna Zemplinerová
2002 - Iveta Holubová

Facebook