Výsledky

2017 2016 2015 2014 2013 2012

Konečný žebříček CZECH MID-AMATEUR TOUR 2016

  Hráč Klub Odchylka*
1 ŠVARC Jakub GCPRH 0,1
2 JEHLIČKA Zdeněk GCKAR 0,6
3 RŮŽIČKA Tomáš GCNVR 8,1
4 FLÉGL Vojtěch GCCCB 11,8
5 ŠVARC Pavel GCPRH 16,8


Pozn.: *uvedený údaj vyjadřuje průměrnou odchylku ze čtyř nejlepších odehraných turnajů včetně finálového.

Průběžný žebříček základní části CZECH MID-AMATEUR TOUR 2016

MB – Mladá Boleslav
Z – Zbraslav
BR – Beřovice
K – Karlštejn
BE – Beroun
A – Albatross

  Hráč Klub MB Z BR K BE A Odchylka*
1 ŠVARC Jakub GCPRH 0,7 3,4 -0,3 0,2 6 -0,1 0,1
2 JEHLIČKA Zdeněk GCKAR
2,4 5,7 -0,8 0 0,9 0,6
3 RŮŽIČKA Tomáš GCNVR 5,7
6,7 9,2
10,9 8,1
4 FLÉGL Vojtěch GCCCB 15,7 9,4 19,7
8 13,9 11,8
5 ŠVARC Pavel GCPRH
15,4 12,7 19,2
19,9 16,8
  VOŠVRDA Petr GCSEM 6,7
6,7 0,2

4,5
  CEMPER Petr PGDGC 19,7 5,4 14,7 7,2 24
9,1
  PROCHÁZKA Michal PGCGC 8,7 14,4 6,7


9,9
  POLÁČEK Petr GCPDY 8,7 12,4
14,2 17
11,8
  NEJEDLÝ Pavel CESGK 23,7 12,4 14,7


16,9
  JINDRA Tomáš BERGC 15,7 17,4

19 WD 17,4
  BEJBL Radek GCPDY


15,2


  ČÁSTKA Pavel GCKUH

15,7



  ČEŠKOVIČ Julius CESGK 21,7





  DE GHOUY Cesar ALBGC 13,7





  DYNTAR Karel GCJIC 26,7





  EHRENBERGER Ilja GCMNI




17,9
  HALADA Roman GCBER

18,7



  HÁVA Filip CESGK




15,9
  HOLEČEK Karel GCPDY 16,7





  HORA Tomáš GCNBY




12,9
  JAČ Ladislav GCGCL 20,7





  KODEŠ Miloš GCPOD


19,2


  KOTÁB Milan GCHOD 7,7





  KOUBA Petr GCKON


13,2


  KRATOCHVÍL JUN. Petr GKCEE


3,2


  MALEČEK Petr PGCGC 23,7





  MOTYČKA Roman GCKAR


5,2


  NEUMANN Oldřich GKMES
28,4
WD


  OTTA Daniel GCBER

19,7



  PANÁČEK Petr GCNBY




3,9
  PÍCHA David LGCPY

18,7



  PÍŠA Libor NAMCC 11,7





  POKORNÝ Martin GCKON




12,9
  POLÁK Jiří GCHOD 7,7


6 11,9
  PROCHÁZKA Jan SOGCC 18,7





  ROZVALD David GCBER


15,2


  RŮŽIČKA Marek PGCGC 7,7





  SEQUENS Richard PGCGC
10,4




  STANĚK Vilém GCKON 8,7 29,4




  STOLZ Alan CESGK 25,7





  STRNAD Jaroslav ERBGC

19,7



  ŠAVRDA Vladislav GCKYN 25,7





  ŠLEMR Václav KHGCS 12,7





  VLK Martin GCHOD


19,2


  VLTAVSKÝ Jan CESGK 12,7





  VOŠVRDA Ondřej GCSEM 10,7 12,4




  VOŠVRDA Vladimír GCSEM 13,7





  VRBICKÝ Tomáš SOGCC 5,7 11,4





Pozn.: *uvedený údaj vyjadřuje průměrnou odchylku ze čtyř nejlepších odehraných turnajů včetně finálového.

Penta Hotel

Vítězové - muži

2017 - Zdeněk Jehlička
2016 - Jakub Švarc
2015 - Petr Vošvrda
2014 - Petr Vošvrda
2013 - Petr Vošvrda
2012 - Zdeněk Jehlička
2011 - Milan Pospíšil
2010 - Vít Rotter
2009 - Pavel Vilimovský
2008 - Kosmas Iliadis
2007 - Jan Bürger
2006 - Radek Votruba
2005 - Radek Votruba
2004 - Mikuláš Ordnung
2003 - Mikuláš Ordnung
2002 - Alan Babický

Vítězové - ženy

2011 - Martina Plachá
2010 - Markéta Šubrtová
2009 - Martina Plachá
2008 - Eva Hlaváčková
2007 - Eva Hlaváčková
2006 - Eva Hlaváčková
2005 - Iveta Holubová
2004 - Helena Janoudová
2003 - Anna Zemplinerová
2002 - Iveta Holubová

Facebook